1 / 3
Pioneer F-443 FM/AM / Made In Japan
1.500 МКД
2.000 МКД
28.06.2022 10:46

Аеродром / Скопје

Pioneer F-443 FM/AM Digital Synthesizer Tuner
Made In Japan
Specifications:
https://www.hifiengine.com/manual_library/pioneer/f-443.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Dona Pavel
Потврден огласувач
078383826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам