1 / 4
,Prodavam radio so cd+tele za NISAN
1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 13:41

Гази Баба / Скопје

prodavam radio za nisan toa sto e na slikata-novo. Moze i zamena za radio so auh za golf4.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам