1 / 4
Sublimiracki printer / Printer / Sublimacija
16.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 17:35

Битола / Битола

Se prodava printer RICOH Aficio SG3110DN so veke sublimiracki boi vo nego. Koristi kertridzi koi se polnat i se samo resetiraat t.e. nema potreba od cipovanje na sekoe polnenje so boja.
Duplex e
Proverka koga sakate.
Printerot e vo top sostojba i go prodavam bidejki si zedov A3 sublimiracki printer.

https://www.ricoh.com/printers/SG/3110DN_3110DNw

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078389464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам