1 / 7
Peugeot 207cc 1.6 benzin 110kw 2007god
4.450 €
28.08.2022 04:17

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Peugeot 207cc kabriolet vo odlicna sostojba bez nikakvi karoseriski zabeleski. Registrirana do 17 Avgust 2022 god. Smeneto ulje i site filtri. So nea ima plus 4 zimski gumi i 4 aluminiumski bandazi vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sime
Потврден огласувач
078670652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам