1 / 12
SE PRODAVRA MASINA PUPI ZA MALTER TRADICIONALEN I GOTF MALTE
111 €
07.02.2023 23:32

Бутел / Скопје

SE PRODAVAT PUPI ZA MALTER TRADICONALEN I EDNA PUMA ZA GOTF MALTER PO PREFEKNA SOSTOJBA ZA RABOTA ZA POVEKE INFO NA TELFON 072696965

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Iskop prevos kiper grajfer
Потврден огласувач
072696965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам