1 / 4
BMW X3 3.0d Avtomatik
6.900 €
13.07.2022 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава или менува BMW X3 3.0d 2005г во одлична состојба.

- Автоматик
- Електрични седишта
- Регистрирано
- Високо ниво на опрема

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Сашо
Потврден огласувач
070258135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам