1 / 4
PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!
7.000 МКД
24.07.2022 13:31

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci
MOZNA ZAMENA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
076465094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам