1 / 7
DELOVI ZA OPEL CORSA
99 €
Денес 10:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin poveke informacii na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075593998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам