СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186
31.000 €
Цената не е фиксна
14.08.2022 17:27

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

11 OKTOMVRI br186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO BLIZINA GRADINKATA TRIZLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

stevanco
Потврден огласувач
076471641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам