1 / 5
Lenovo T460
14.500 МКД
Цената не е фиксна
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 08:10

Аеродром / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Odlichno sochuvan, so:
I7 procesor 6ta generacija
16gb ram
256gb ssd
14" ekran
Original polnach.
Laptopot e donesen od USA.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075455156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам