1 / 12
СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП
По Договор
09.09.2022 18:43

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ило Попадинец 1/12

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот Прилеп во близина на полициската станица. Може да се изнајми на ден, седмично, месечно или на подолг период.
Контакт телефон: +389 78 301 636
Станот е на приземје и располага со дневен престој со кујна, спална соба, купатило и тераса . Опремен е со греење, клима уред, машина за перење, пегла, фен, опремена кујна со хигиенски прибор. Се наоѓа на мирна локација со бесплатен паркинг.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Розита
Потврден огласувач
078301636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам