1 / 12
Central DELUXE Apartment Prilep
По Договор
22.09.2022 15:05

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ило Попадинец 1/12

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The apartment is on the ground floor and has a living room with a pull-out sofa bed, flat screen satellite TV and a kitchen, one bedroom, one bathroom, hall and a terrace. Located in a quiet location near the center with a free parking space.
The apartment can be rented daily, weekly, monthly or for longer period
Contact: +389 78 301 636

#apartmentprilep, #apartmentforrentprilep

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Розита
Потврден огласувач
078301636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам