1 / 12
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL
8.650 €
30.11.2022 09:12

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C3 1.4 HDI

5350 €

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

3250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам