1 / 12
Vrshkovski Apartment vo centarot na Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 11:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se iznajmuva luksuzen apartman vo strogiot centar na gradot Ohrid.,


Info na tel. 070249834

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070232493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам