1 / 3
AMERICKA AKITA
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВА АМЕРИЧКА АКИТА МАШКО СТАРО 3 МЕСЕЦИ.ВАКЦИНИРАНО,ПРОЦИСТЕНО И СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.072213425 072213426

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
072213425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам