1 / 9
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS
3.999 €
04.02.2023 17:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☎️071-985-494 ☎️
EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA)
2.0 TDCI 100KW 136KS PEZO
6-BRZINI
17KI BANDAZI SO NOVI GUMI
SERVISIRANO MASLO FILTRI
REBRASTI PRED 20.000KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce Gjorgjieski
Потврден огласувач
071985494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам