1 / 8
Metal zlato detektor Nokta makro simplex
399 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 20:19

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Celosno vodootporna detekcija do 3m dlabocina.

Nova

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Tester za dijamanti detektor

2400 €

Metal detektor tava so sito

999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам