1 / 12
GP Pointer metal detektor detector
1.799 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 06:49

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

GP Pointer metal detektor


Gp pointer nov orginal
Osetlivost do 15cm
Moneta 5-7cm

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Titan Ger 500 long range metal detektor lokator

1 МКД

GP pointer metal detektor orgunal

1799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам