1 / 4
Prodavam Pojacalo - Snagator Bell PSX 6022 2x350/550W
330 €
01.02.2023 14:24

Аеродром / Скопје

Pojacalo snagator bell psx 6022 made in england 2x350/550w sochuvan ispraven 330e

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам