1 / 12
Apartmani studija
350 МКД
Цената е фиксна
28.11.2022 12:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se izdava trokrevetni apartmani Za nokevanja I Za podolg period. Apartmanite se naogaat na
100 m do zenska plaza, do crkvata sv GEORGIJA I do setaliste. Apartmanite se vo prizemje so posebni vlezovi I so posebni kujni I kupatila, wi fi, tv. Cena po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам