1 / 12
CITROEN C4 PICASSO 1.6 120 KS.2014 GOD.DIGITALCOCKPIT
10.900 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 13:24

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Помош при паркирање напред-Мултифункционален волан-потпирач за рака-Помош при поаѓање на нагорнина-Bluetooth-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-предно воздушно перниче-Изофикс-Клима-кожен волан-алуминиумски тркала-систем за навигација-светла за магла-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-USB.
Mob. 070-211-861

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
072317811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам