1 / 12
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 286 KS DIGITALCOCKPIT KAMERA 360 201
55.800 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 08:29

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Амбиентално осветлување-Bluetooth-Камера за помош при паркирање напред,позади и 360 степени-Помош при паркирање напред и позади(сензори)-Електрично странично огледало-асистент за долго светло-автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-лумбална поддршка-Откривање на замор-систем за навигација-греење на седиштата-USB-Препознавање сообраќајни знаци-Целосно дигитална инструмент табла-4-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-вграден компјутер-Електричен имобилизатор–ESP-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Изофикс-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-помошник за итно сопирање-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Предупредување за заминување од лента-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-систем за централна брава.
Mob. 070-211-861

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
072317811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам