1 / 1
InEos стоматолошки скенер, stomatoloski digitalen skener
1.700 €
21.09.2022 00:12

Карпош / Скопје

Се продава InEos Blue скенер, екстраорален (технички) за скенирање модели комплет со компјутер и инсталиран InLab 15 i InLabCam 15 софтвер.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
075273986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам