1 / 2
Се изнајмува деловен простор Табана/Tabana
По Договор
01.07.2022 15:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

19 m²

Се изнајмува деловен простор во Табана-Прилеп на урбана локација.
Просторот може да се искористи како канцеларија,кафич,продавница и друго.
Простран поглед од два излога.
Паркинг места пред самиот деловен простор.

Цената зависи од времетраењето на договорот.
Слободен веднаш.

Повеќе инфо на тел 075 538 833

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Mishel
Потврден огласувач
075538833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам