1 / 11
Hp laptopi
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 09:23

Куманово / Куманово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

200 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Dva HP laptopi so nefunkcionalni maticni ploci, ostanatite delovi se funkcionalni i mozat da se koristat i za ostanati kompjuteri
Moze da se prodadat zaedno i posebno

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Александар Стоилевски
Потврден огласувач
075 656 651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам