1 / 6
REDOK VINTAGE TJUNER MARANTZ ST- 64
6.600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 01:42

Кичево

PRODAVAM REDOK , RARE VINTAGE MARANTZ TJUNER ST - 64 STEREO DIGITAL SYNTHESIZED BLACK EDITION , BEZ ZAMENI , ZA POVEKE INF. NA 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам