1 / 6
ROVER 214Si
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 10:22

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Rover

Модел:

214

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Останато

Регистрирана цела година, нов акумулатор. Нови дискови, плочки и амортизери. Нов каиш на алтернатор, рамено, зглоб, филтри, пумпа за бензин.

Повеќе инфо на 079332686

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
079332686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам