1 / 10
Scania 142 3 osovini
13.000 €
24.09.2022 19:39

Прилеп / Прилеп

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali
420 ks
Remont napraven april mesec.
Registriran do 29-06-2023

Telefon za kontakt
075718478

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам