1 / 3
Shamotni cigli/Шамотни цигли/ Termalni, Термални за фурна
100 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 10:55

Охрид / Охрид

Se prodavaat shamotni cigli idealni za ognista, furni, skari ili termo pecki. Vkupno ostanati se 34 na broj, 3 razlicni formi modeli na cigli, moze da se vide i na slikite.
Cena: 100 den parce

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071738358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам