1 / 1
Niva pred institutot Prilep
21.580 €
Цената е фиксна
25.11.2022 17:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2158 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред салонот за мебел Милано, излегува на асвалтираниот пат. Нешто повеќе од 2 декари , 2158м2 (14 x 154). Телефон
071/ 734-635 Кире, 070/429-061 Миле.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071734635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам