1 / 5
PHILIPS STEREO TJUNER FT670 - DIGITAL
По Договор
8.599 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 16:12

Кичево

PRODAVAM PHILIPS TJUNER FT - 670 DIGITAL 30 PRESETS 3 BAND STEREO TJUNER ZACUVAN KAKO NOV , INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам