1 / 3
Kreveti 200 x 90 so dusheci i fioki (3 kom)
150 €
Цената е фиксна
05.09.2022 13:01

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат 3 единечни скоро нови кревети 200х90, 150 еур по парче.
Се наоѓаат во населба Драчево
Тел бр за контакт 078 416 998 - Стојан
достапен секој ден после 17:00 часот

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
078488588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам