1 / 6
Dynamic's GST 1000 vintage tuner
11.300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 18:38

Кичево

PRODAVAM KVALITETEN VINTAGE MODEL NA TJUNER DYNAMIC'S GST1000,zavuvan kako nov, redok model I kolekcionerski primerok, i 100 % fukcionalen slikite se od nego I od net istiot e , cenata e fiksna bez zameni INF 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам