1 / 3
SE PRODAVA PLAC
20 €
09.09.2022 22:36

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC, VEDNAS NAD BENZISKATA MAKPETROL-PLETVARSKO DJADE
500 kv2, SO MARKICA I CEOSNA DOKUMENTACIJA
25 evra kvadrat
Prostir za dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075971737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам