1 / 12
**** FUJI NEVADA ONE 27.5 ka ****
385 €
Денес 11:18

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

16 "

*** cena 385 evra ***
GOLEMINA NA RAMKA 35 cm
☎️078-411-850
🚐ISPORAKA SO KARGO🚐

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G&D
Потврден огласувач
078411850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам