1 / 2
Травертински плочки
По Договор
04.07.2022 09:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Четкани (полирани) травертински плочи.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

///
Потврден огласувач
075887323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам