1 / 2
Krofce Pitt bike 150 cc ekstra
500 €
07.08.2022 10:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Access

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Lifan

Километри:

5000

Krofceto e zdravo i e mnogu jako

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам