1 / 3
Prodavam Nov pistol za silikon EXTOL
500 МКД
Цената е фиксна
04.07.2022 21:19

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov neotpakuvan pistol za silikon EXTOL.Slikite se od pistolot.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070699538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам