1 / 12
Vw Polo 1.2i Nov uvoz svajcarija
По Договор
25.09.2022 13:35

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭🇨🇭SE PRODAVA VW POLO 1.2i 2007 GOD 40kw 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

OPREMA:

KLIMA
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ORIGINAL BANDAZI VW
RADIO CD
ABS
ESP
AIR BAG.......

Uvezeno od svajcarija🇨🇭🇨🇭 plateni komplet davacki do registracija za poveke info na

Mob📲📲 071-242-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071242905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам