1 / 9
BMW e46 320ci
7.000 €
Цената е фиксна
24.03.2023 08:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam bmw e46 320ci servisirano pogodeno bez grebnatinka i denar vlog, se na nego e novo pojce info na tell 076508241
Zamena samo za x5 benzin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076508241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам