1 / 1
Samsung Galaxy S6
5.000 МКД
20.07.2022 15:44

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S6

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Samsung Galaxy S6.
So zastitna maska i polnac.
Rabote na site mrezi.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам