1 / 4
Fekalna pumpa, Пумпа за канализација
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2023 21:46

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова никогаш не употребена потопна/фекална пумпа Nocchi Priox XS.
За повеќе информации контакт:
070/887-678
078/517-906

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078517906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам