1 / 1
Se izdava sprat od kujka 120 m2
550 €
20.08.2022 17:02

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pavel shatev 3 -Tipski

Se izdava nov,ne vseluvan namesten sprat od kujka vo naselba Tipski vo Prilep,vednas do fudbalskoto igraliste.
Spratot e vo kujka na 3 sprata,se izdava vtoriot kat,ima nadvoresen poseben vlez.
Dnevna so kujna,3 spalni,kupatilo i wc.
Poveke info :076 303 506
Cenata e 550 € od mesec.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

David
Потврден огласувач
076303506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам