1 / 1
Se prodava Daf 105.410 defekt motor 2007
1 МКД
22.09.2022 20:43

Долнени / Прилеп

Prodavam daf 105.410 2007 godina reg do 4 mesec 2023 god defekt motor novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Агро ДИДЕ ДООЕЛ Пешталево
Потврден огласувач
078295287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам