1 / 2
Cisterni za voda 1000l
2.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.07.2022 14:41

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Prodavame cisterni za voda - 1000l
Kontakt 076/ 473 - 611

Категорија: Останато

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
076/473-611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам