1 / 9
Se prodava Kia carens
2.900 €
29.11.2022 23:03

Богданци / Гевгелија

Марка:

Kia

Модел:

Carens

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava kia carens2.0 140 hp Crdi2008 god uvezana od ch. Kolata e bez carina i istata moze da se carini vo 1 den. Cena do carina e 2900. Moze dogovor i nie da ja carinime. Za poveke info javete se

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stevo
Потврден огласувач
077883404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам