1 / 2
СЕ ПРОДАВА КУЈНСКА ЧЕШМА (KUJNSKA CESMA) УНИТАС ( UNITAS))
2.300 МКД
01.02.2023 19:36

Битола / Битола

ЧЕШМАТА Е ИСПРАВНА И МАЛКУ КОРИСТЕНА

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
076294136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам