1 / 3
Се продава Fiat 780
1 €
05.08.2022 09:32

Делчево / Делчево

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку месеци со кабина добри гуми

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам