1 / 1
Nokta invenio 3D metal detektor
1 €
24.09.2022 20:44

Прилеп / Прилеп

Nokta invenio lite 3D metal detektor model 21/22 godina
Vo komplet so 2 sondi
40x35 cm i
56x49 cm

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal detektor detector do 3m so 2 sondi

350 €

Metal zlato detektor detector do 2.5m

349 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам