1 / 8
Se iznajmuva stan
300 €
Цената е фиксна
08.07.2022 14:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se iznajmuva stan
Broj za kontakt 070434501

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sarar
Потврден огласувач
075318812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам